Strona główna » Aktualności » Złoty Paragon 2018 dla Powideł Międzychodu!Międzychodzkie powidła zdobyły wyróżnienie w konkursie Złoty Paragon 2018 !

Miło na poinformować, że nasze Powidła śliwkowe 285g otrzymały wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich”.

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych – cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal – jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej.

Konkurs odbywa się w cyklu rocznym. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w maju 2011 roku.

„Złoty Paragon” – to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal.

Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody.

Produkty i usługi związane z rynkiem FMCG zgłaszane są do konkursu drogą elektroniczną poprzez specjalnie przygotowaną aplikację. Konkurs przebiega pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska.

Dziękujemy za wyróżnienie i czujemy się zaszczyceni!

adstone logo
Agencja Reklamowa

Ustawienia prywatności