Strona główna » Aktualności » Międzychód na Polskiej Wystawie Gospodarczej!Międzychód na Polskiej Wystawie Gospodarczej!

W związku z przypadającymi w tym roku obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości  28 września na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie otwarta została organizowana  przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ekspozycja pn. POLSKA WYSTAWA GOSPODARCZA.  Ma ona na celu nawiązanie do najważniejszych dokonań gospodarczych, które miały miejsce w ciągu ostatnich 100 lat historii Polski.

 

Miło nam poinformować, że Międzychód Nowicka sp.j.  jako jedna z nielicznych firm została wyróżniona i zaproszona przez Kancelarię Prezydenta do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 

W skład ekspozycji PWG wchodzi pawilon wystawowy oraz wystawa zewnętrzna, składająca się z totemów reklamowych, na których prezentowane są sylwetki wybranych polskich firm o rodowodzie 100-letnim lub dłuższym, w tym również naszej firmy. Wystawa podzielona jest na 5 kategorii tematycznych związanych z polską gospodarką:  Solidarność, Nowe technologie,  Kreatywność, Przyszłe pokolenia oraz Rozwój (w tej kategorii Międzychód).   

 

Wystawa prezentowana będzie do 28 października 2018 r.

https://pwg.prezydent.pl/katalog-firm/miedzychod/

https://pwg.prezydent.pl/

https://www.facebook.com/pwg2019

adstone logo
Agencja Reklamowa

Ustawienia prywatności